Gimnazjum nr 2 w Głuchołazach - Strona główna

Oficjalna strona Publicznego Gimnazjum nr 2 w Głuchołazach

OVERVIEW

This domain gimnazjum-nr2.pl presently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have probed twenty pages within the web site gimnazjum-nr2.pl and found three websites referring to gimnazjum-nr2.pl. We were able to note one public networking accounts linked to this website.

GIMNAZJUM-NR2.PL RANKINGS

This domain gimnazjum-nr2.pl is seeing diverging amounts of traffic within the past the year.
Traffic for gimnazjum-nr2.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjum-nr2.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjum-nr2.pl

WHAT DOES GIMNAZJUM-NR2.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjum-nr2.pl Mobile Screenshot of gimnazjum-nr2.pl Tablet Screenshot of gimnazjum-nr2.pl

GIMNAZJUM-NR2.PL HOST

I revealed that a lone page on gimnazjum-nr2.pl took two thousand and twenty-four milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
87.98.239.19

WEBSITE IMAGE

I identified that gimnazjum-nr2.pl is operating the Apache operating system.

Gimnazjum nr 2 w Głuchołazach - Strona główna

Oficjalna strona Publicznego Gimnazjum nr 2 w Głuchołazach

CONTENT

This domain states the following, "Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie." Our analyzers analyzed that the web site said " W nowej Szkole Podstawowej nr 3." The Website also stated " W sobotę 17 marca w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Głuchołazach, które już niedł. Ugo stanie się Szkołą Podstawową nr 3, odbyło się spotkanie informacyjne dla Rodziców dotyczące oferty edukacyjnej na rok szkolny 20182019. Prac remontowych przygotowujących budynek do nowego roku szkolnego,. SZANOWNI RODZICE I UCZNIOWIE! Gorąco dziękujemy Rodzicom,." The website's header had gimnazjum as the most important search term. It was followed by głuchołazy, gimnazjum głuchołazy, and Głuchołazy which isn't as ranked as highly as gimnazjum. The next words they uses is szkoła. gimnazjum 2 was also included and will not be seen by web engines.

VIEW OTHER BUSINESSES

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla - Strona główna

Program Wychowawczo - Profilaktyczny Szkoły. Regulamin Programu My dla świata. Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Trzebnicy. Losowane numerka na następny dzień. Informacja o zebraniach - 12. Zebranie Rady Rodziców o godz.

Strona główna

Witamy na stronie głównej Publicznego Gimnazjum w Pajęcznie

Organizacja Publicznego Gimnazjum w Pajęcznie w r. Prace uczniów - projekty edukacyjne. Koło artystyczne Wróćmy do rękodzieła. Zajęcia pozalekcyjne z języka niemieckiego dla uczniów zdolnych. Strona www nagrodzona w konkursie na Szkolną Stronę Internetową. Witamy na stronie głównej Publicznego Gimnazjum w Pajęcznie. Integracja szkół w ramach wymiany uczniowskiej.

Szkoła Podstawowa w Rokietnicy

Witamy na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Znajdziesz na niej wszystkie informacje o uczniach, nauczycielach, procesie dydaktycznym oraz dane kontaktowe. Publikujemy tutaj aktualności z życia szkoły, galerię zdjęć, bieżący plan zajęć oraz spis podręczników. Dewiza epoki Oświecenia jest również naszym mottem. Chłopcy z naszej szkoły zostali Mistrzami Powi.

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rozprzy

Jana Pawła II w Rozprzy. Szanowni Rodzice, Uczniowie, Absolwenci, Nauczyciele. W związku z proponowanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zmianami w systemie oświaty prosimy o zapoznanie się z zamieszczanymi niżej stanowiskami, apelami instytucji, stowarzyszeń i innych podmiotów w przedmiotowej sprawie. W miarę pojawiania się kolejnych będą one sukcesywnie dodawane. Stanowisko samorządów zrzeszonych w KWRiST.